Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Ohita tuotekuvat
Airam

Airam kylmälaukku Basic cooler 20L 12V/230V

arvosana4,1/5

(14)arviota

Alennettu hinta 39,95 €

Normaalihinta: 64,90 € -38%

30 pv alin hinta: 64,90 €

  • Toimitus

    Ei saatavilla

Tuotekuvaus

Perinteinen 12V/230V kylmälaukku retkeilyyn, autoiluun tai mökille. Kätevä koko: vetoisuus 20 L. Kevyt kantaa ja kuljettaa mukana. Laukun sisällä irrotettava tilanjakaja. Kansi pysyy tarvittaessa auki kantokahvan avulla. Viilennys max 15° alle ympäristölämpötilan.

Lisätietoja

Energiamerkin tiedot: Kokonaistilavuus 20 dm³ tai l Energiatehokkuusindeksi (EEI) 94 Äänitaso 56 dB(A) re 1 pW Äänitasoluokka D (A - D) Vuotuinen energiankulutus 75 kWh/vuosi Ilmastoluokka N (temperate) Ympäristön vähimmäislämpötila, jolle kylmäsäilytyslaite on sopiva 16 °C Ympäristön enimmäislämpötila, jolle kylmäsäilytyslaite on sopiva 32 °C Talviasetuskytkin Ei OSASTO #1 (RUOKAKAAPPIOSASTO) Osaston tilavuus 20,0 dm³ tai l Suositeltu lämpötila-asetus elintarvikkeiden säilytyksen optimoimiseksi 17 °C Sulatustyyppi Manuaalinen sulatus

Ominaisuudet

Tuotekoodi
6435200285263
Korkeus (cm)
40
Leveys (cm)
25
Syvyys (cm)
38
Paino (kg)
3.02
Pakkauskoko
1 kpl
Valmistusmaa
Kiina
Materiaali
Muovi / metalli
Muut ominaisuudet
  • tilavuus 20 l
  • 12V sekä 230V virta
  • 12V virtajohdon pituus 2 m
  • viilennys max 15° alle ympäristön
  • äänitaso 40 dB
  • KxLxS (cm) 40x38x24
Takuu
Takuu 2 vuotta/Garanti 2 år

Arviot

arvosana4,1/5

Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
  • Nimetön

    arvosana4/5

    Hyvä ja kompakti kokonaisuus. Ostin tämän kuukausi sitten ja se on toiminut loistavasti. Pitää kylmän kylmänä .

    3 vuotta sitten
  • Nimetön

    arvosana4/5

    Avuksi helteellä. Erinomainen lisäkylmiö helteellä, kun jääkaappi on täynnä heti mökille tultua. Lämpötila ei tietenkään ole jääkaappia vastaava, mutta sinne saa vihannekset ja marjat vähäksi aikaa, kunnes jääkaappi hieman tyhjenee.

    3 vuotta sitten

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen