Karusellin pikakuvakkeet
Thermrup
Thermrup kauko-infrapuna-lämmitettävä huivi ( vaaleanpunainen)
63,00 €
30 pv alin hinta: 64,00 €
Myyjä ja toimittaja:Thermrup
Ilmainen toimitus yli 100 €:n tilauksille Postin pakettiautomaattiin tai palvelupisteeseen!
Etu ei koske Suuri‑lisäpalvelulla toimitettavia tuotteita.
Tietoa myyjästä
ThermrupMarkkinapaikan kumppanimyyjä
- Lähetysmaa: Saksa
- 30 päivän palautusoikeus
- Palauta tuotteet toimitustavan mukaan joko palautuspisteeseen tai kotoa noudettuna.
Kumppanimyyjämme vastaa hinnasta, toimituksesta ja palautuksista. Prisma.fi Ostajan turva auttaa, jos ostoksessasi ilmenee ongelmia.
Avainominaisuudet
Avainominaisuudet
- Tasainen FIR-lämpö: Joustava kuminen kauko-infrapunalämmityselementti lämmittää miellyttävästi niskan aluetta ilman perinteisiä lämmityslankoja.
- Kolme lämpötasoa: Helppokäyttöisellä LED-merkkivalolla varustetulla säätimellä voit valita sopivan lämmitystason.
- Jopa 6 tunnin käyttöaika: Mukana toimitettava ladattava akku mahdollistaa liikkuvan käytön ilman verkkovirtaa.
- Pehmeä ja mukava: Ihoystävällinen materiaali ja kevyt rakenne tekevät huivista miellyttävän käyttää. Koko 100 × 13 cm.
- Helppo puhdistaa: Huivi voidaan pestä käsin tai pesukoneessa. Saatavana mustana, vaaleanpunaisena ja ruskeana.
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Thermrup lämmitettävä huivi tarjoaa miellyttävää kauko-infrapunalämpöä niskan alueelle kylminä päivinä. Joustava kuminen FIR-lämmityselementti jakaa lämmön tasaisesti, ja kolmesta lämpötasosta voi valita sopivan. Mukana toimitettava ladattava akku mahdollistaa jopa 6 tunnin käytön ilman verkkovirtaa. Pehmeä ja kevyt huivi sopii päivittäiseen käyttöön kotona ja ulkona.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Tuotekoodi
- 4260629760518
- Tuotteiden määrä pakkauksessa
- 1 kpl
- Valmistusmaa
- Kiina
- Syvyys (cm)
- 1
- Korkeus (cm)
- 1
- Valmistaja
- Zewox GmbH
- Oststr.159
- 47057 Duisburg
- Germany. info@thermrup.de
- Materiaali
- Polyester
- Virtalähde
- Ladattava akku
- Takuu (kk)
- 24
- Paino (kg)
- 0.25
- Pakkauksen sisältö
- 1 huivi
- 1 akku
- 1 laturi ja 1 käyttöohje
- Leveys (cm)
- 100
Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?
Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.
Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen