Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Ohita tuotekuvat
Jana

Jana shoes naisten nahkasaapas 25702

Alennettu hinta 84,95 €

Normaalihinta: 109,00 € -22%

Hinta ja saatavuus voivat vaihdella myymälöittäin

Valittu väri: BLACK

Valittu koko: Valitse koko

  • Toimitus

    Ei saatavilla

Tuotekuvaus

Klassisen tyylikäs saapas suositulta saksalaiselta jalkinebrändiltä Jana shoes:ilta, joka on tunnettu mukavista mutta tyylikkäistä jalkineistaan. Myös tässä saappaassa on Jana shoesin jalkineille ominainen leveä "H"-lesti. Jalkineen päällinen on valmistettu osiltaan nahasta ja osiltaan synteettisestä nahasta, sisäpohja on tekstiilinen, ja sisävuori tekstiilisekoitetta. Leveä ja tukeva korko on korkeudeltaan 3,0 cm, ja varren korkeus on 37,5 cm.

Ominaisuudet

Tuotekoodi
4064225832026
Pakkauksen koko
Leveys: 22cm, Korkeus: 40.5cm, Syvyys: 29cm
Tuotteiden määrä pakkauksessa
1 pari
Tuotteen paino (kg)
0.99
Valmistusmaa
Myanmar
Materiaali
nahka, synteettinen nahka
Muut ominaisuudet
  • leveä "H"-lesti
  • kengän päällisessä nahkaa
  • sisäpohja tekstiiliä

Tuotteen vastuulliset toimijat

Yhteystiedot
Jana shoes GmbH & Co. KGKlingenbergstrasse 1-3, 32758 Detmold, Germany

Arviot

Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
  • Nimetön

    Tuotearvioiden keskiarvo5/5

    Ostin pari viikkoa sitten. Aivan ihana kenkä jalkaan. Hyvä malli. Leveä lesti. Saa ottaa yhden koon pienemmän mitä normaalisti.

    2 kuukautta sitten

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen