Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuva
Nokian Jalkineet
Nokian Jalkineet lasten kumisaapas Hippa Black
29,95 €
Valittu väri: MUSTA
Valittu koko: Valitse koko
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Matalavartinen ja kevyt kumisaapas on helppo pukea jalkaan. Kanta istuu napakasti ja teräosa on mitoitettu riittävän väljäksi kasvalle jalalle. Mallissa on pitävä pohjakuviointi, joka ei kerää likaa. Vaalea pohja ei jätä jälkiä. Pohjassa on ura kurahousujen kuminauhalle. Valmistettu käsityönä luonnonkumiseoksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Tuotekoodi
- 6414505087390
- Tuotteen koko
- Leveys: 26cm, Korkeus: 11cm, Syvyys: 36cm
- Pakkauksen koko
- Leveys: 30cm, Korkeus: 8.5cm, Syvyys: 22cm
- Tuotteiden määrä pakkauksessa
- 1 pari
- Tuotteen paino (kg)
- 0.76
- Valmistusmaa
- Kiina
- Materiaali
- Luonnonkumiseos
- Pesu- ja hoito-ohje
- Hoida saappaita, niin ne palvelevat pitkään käytössä. Pese saappaat ajoittain haalealla saippuavedellä ja sienellä. Vältä karkeaa harjaa ja liuottavia pesuaineita. Kuivaa huoneenlämmössä. Säilytä saappaat valolta suojassa, viileässä ja pystyssä. Kumipintaa voit hoitaa Nokian Jalkineiden kuminhoitoaineella.
- Muut ominaisuudet
- lasten kumisaapas
- matala varsi
- nopeasti kuivuva trikoovuori
- irtopohjallinen
- pitävä ulkopohja
Tuotteen vastuulliset toimijat
- Yhteystiedot
- Berner Oy, P.O BOX 22, FI-00911 Helsinki/Finland, +358 207 9100,kuluttajapalvelu@berner.fi, Avautuu uuteen välilehteen
Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?
Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.
Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen