Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuva
    Karusellin nuolipainikkeet
      Jupiter

      Jupiter valosetti 25 lm + 4 lm paristoilla

      4,95 €

      Tuotekuvaus

      Pyöränvalosetti, jossa valkoinen etuvalo 25 luumenia ja punainen takavalo 4 luumenia. Molemmissa jatkuvan ja vilkkuvan valon toiminto. Valosetti on vedenkestävä (IPX3). Paristot sisältyvät pakkaukseen (etuvalo: 3 x AAA, takavalo 2 x AAA).

      Ominaisuudet

      Tuotekoodi
      6415160285084
      Tuotteen koko
      Leveys: 6cm, Korkeus: 12cm, Syvyys: 3cm
      Pakkauksen koko
      Leveys: 14.1cm, Korkeus: 3.6cm, Syvyys: 20cm
      Tuotteiden määrä pakkauksessa
      1 kpl
      Valmistusmaa
      Kiina
      Muut ominaisuudet
      • valkoinen etuvalaisin 25 lm
      • punainen takavalaisin 4 lm
      • jatkuvan ja vilkkuvan valon toiminto
      • paristot etuvaloon: 3 x AAA
      • paristot takavaloon: 2 x AA
      • pakkaus sisältää paristot
      • vedenkestävä (IPX3)

      Tuotteen vastuulliset toimijat

      Yhteystiedot
      SOKPL 35, 00088 S-ryhmä, FinlandKT-tuote@sok.fi, Avautuu uuteen välilehteen

      Arviot

      Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
      • Nimetön

        Tuotearvioiden keskiarvo5/5

        Hinta/laatusuhde täysi kymppi. Ei mikään valonheitin mutta täyttää erinomaisesti tehtävänsä. Paristot kestävät todella akuan. Ainoa heikkous on liian tiukka etuvalon kiinnitys, kannattaa hioa jotta toimii jouheammin. Kauneusvirhe. Lisäplussa takavalon kiinnitysklipsistä

        3 vuotta sitten
      • Nimetön

        Tuotearvioiden keskiarvo5/5

        Huippu retkilamppu!! Ostin lampun enemmänkin retkeilyä ajatellen. Pakkauksessa luvataan ajovalolle hurjat 120 tuntia toiminta-aikaa. Pistin lampun testiin uusilla alkaliparistoilla. Eka vuorokausi jo takana ja paristoissa voltteja vaikka kuinka. Mahtava peli ja yllättävän pitkä valon kantavuus.

        4 vuotta sitten

      Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

      Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

      Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen