Angles90 A90 Sling Trainer suspension trainer, musta
5,00 €
30 pv alin hinta: 5,00 €
Ilmainen toimitus yli 100 €:n tilauksille Postin pakettiautomaattiin tai palvelupisteeseen!
Etu ei koske Suuri‑lisäpalvelulla toimitettavia tuotteita.
Tietoa myyjästä
- Lähetysmaa: Saksa
- 30 päivän palautusoikeus
- Palauta tuotteet toimitustavan mukaan joko palautuspisteeseen tai kotoa noudettuna.
Avainominaisuudet
Avainominaisuudet
- Vaihtoehto leuanvetotangolle. Ripusta kaksi hihnaa tankoon tai telineeseen ja tee kehonpainoharjoittelua: leuanvetoja, dippejä ja suspension-harjoitteita.
- TÜV-sertifioitu kantavuus: 250 kg hihnaa kohden.
- Kompakti ja kevyt, vain 343 g: mahtuu mukana tulevaan kantolaukkuun, joten sen on helppo ottaa mukaan salille, puistoon tai matkalle.
- Moneen tarkoitukseen: tee siitä painovyö lisäpainolla tehtäviä leuanvetoja varten, käytä hihnoja dippitankoina tai paraletteina tai kiinnitä siihen vastuskuminauhoja ja kaapelitaljoja.
- Pakkauksessa on kaksi hihnaa, kaksi metallista solkea, kaksi karabiinia, kantolaukku ja harjoitusarkki. Angles90 Grips -kahvat eivät sisälly pakkaukseen.
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Angles90® A90 Sling Trainer on kompakti suspension trainer kehonpainoharjoitteluun kotona, salilla ja matkalla. Ripustat sen leuanvetotankoon tai telineeseen ja teet sillä leuanvetoja, dippejä sekä monipuolisia suspension-harjoitteita. Se sopii myös kotitreeniin ja toiminnalliseen harjoitteluun. Lisäksi se on tavallista suspension traineria kompaktimpi, mutta tarjoaa enemmän käyttötapoja ja antaa paremman otteen, kun yhdistät sen Angles90 Grips -kahvoihin. Tämä on tehty niille, jotka haluavat joustavan tavan treenata ilman välineillä täytettyä telinettä: aloittelijalle, joka harjoittelee kohti ensimmäistä leuanvetoaan, kokeneelle nostajalle, joka kaipaa lisää vaihtelua veto- ja työntöliikkeisiin, sekä kaikille, jotka treenaavat salin ulkopuolella. Hihnat ovat mustat, ja niissä on metalliset soljet, karabiinit ja mittaviivat. Voit harjoitella myös vain yhdellä hihnalla. Sling Trainer on TÜV-sertifioitu 250 kg:n kuormalle hihnaa kohden. Kiinnitä siihen vastuskuminauhoja tai kaapelitaljoja, tai käytä hihnoja paraletteina ja dippitankoina. Hihnoista saa myös painovyön lisäpainolla tehtäviä leuanvetoja varten, ja ne toimivat vaihtoehtona silloin, kun leuanvetotankoa ei ole käytettävissä. Setissä on kaksi hihnaa, kaksi metallista solkea, kaksi karabiinia, kantolaukku, joka on tarpeeksi iso myös Angles90 Grips -kahvoille, sekä harjoitusarkki. Angles90 Grips -kahvat myydään erikseen.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Tuotekoodi
- 0806891060174
- Tuotteiden määrä pakkauksessa
- 1 kpl
- Valmistusmaa
- Kiina
- Korkeus (cm)
- 2
- Pituus (cm)
- 17
- Valmistaja
- EBrands Global Oy
- Pieni Roobertinkatu 9
- 00130 Helsinki
- Suomi. accounts@ebrands.com
- +358505539960
- Materiaali
- Tekstiili
- Metalli
- Pakkauksen sisältö
- 2 hihnaa
- 2 metallisolkea
- 2 karabiinia
- Kantopussi
- Harjoitusohje
- Leveys (cm)
- 25
Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?
Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.
Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen