Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuva
    Karusellin nuolipainikkeet
      IsaDora

      IsaDora The Glow Setting Spray Kiinnityssuihke 100 ml

      23,90 €

      239,00 €/l

      Valitse toimitustapa

      Tuotekuvaus

      Tämä monipuolinen kiinnityssuihke tekee tuplavuoroa. Hyaluronihapon ja biosakkaridikumi-4:n ansiosta se ei ainoastaan kiinnitä meikkiäsi – se myös kosteuttaa, rauhoittaa ja suojaa ihoasi koko päivän ajan. Lopputulos? Pitkäkestoinen ja joustava pito, joka tuntuu kevyeltä ja antaa ihon hengittää, sekä hehkuva viimeistely, joka kestää koko päivän.

      Ominaisuudet

      Tuotekoodi
      7333352117984
      Pakkauksen koko
      Leveys: 3.9cm, Korkeus: 15.4cm, Syvyys: 3.9cm
      Tuotteiden määrä pakkauksessa
      0.1 l
      Tuotteen paino (kg)
      0.1
      Valmistusmaa
      Italia
      Ainesosat
      AQUA, ALCOHOL DENAT., ACRYLATES COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, PVP, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM BENZOATE, SODIUM METABISULFITE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, BIOSACCHARIDE GUM-4, HYALURONIC ACID.
      Käyttöohje
      Ravista pulloa ensin varovasti. Pidä sitä noin 20–30 cm:n etäisyydellä kasvoistasi. Sulje silmäsi ja suihkuta tasaisesti, noin 3–5 painallusta – ihon valmisteluun ennen meikkiä, meikin kiinnitykseen tai aina kun haluat virkistää meikkiäsi.

      Tuotteen vastuulliset toimijat

      Yhteystiedot
      Scandinavian CosmeticsTallberginkatu 2 A 1, 00180 Helsinki

      Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

      Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

      Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen