Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videot
Ohita tuotekuvat
    Karusellin nuolipainikkeet
    Karusellin pikakuvakkeet
    Narwal

    Narwal Freo Z10 Robottipölynimuri valkoinen

    799,00 €

    • Nouto myymälästä

      Ei saatavilla

    Tuotekuvaus

    NARWAL Freo Z10 robottipölynimuri valkoinen. Koko kodin syväpuhdistus ilman sotkua 15 000 Pa imuteholla - myös nurkista. Tukkeutumaton DualFlow-imurointijärjestelmä. EdgeReach-kolmiomoppausjärjestelmä. Freo Mind 2.0 Pro - älykkäät aivot.

    Ominaisuudet

    Tuotekoodi
    6972075734767
    Pakkauksen koko
    Leveys: 48cm, Korkeus: 54.5cm, Syvyys: 51cm
    Tuotteiden määrä pakkauksessa
    1 kpl
    Tuotteen paino (kg)
    15.9
    Valmistusmaa
    Kiina
    Muut ominaisuudet
    • Koko kodin syväpuhdistus ilman sotkua 15 000 Pa imuteholla - myös nurkista
    • Tukkeutumaton DualFlow-imurointijärjestelmä
    • EdgeReach-kolmiomoppausjärjestelmä
    • Freo Mind 2.0 Pro
    Takuu
    Takuu 2v/Garanti 2år

    Tuotteen vastuulliset toimijat

    Maahantuoja
    Oric Nordic ABFURUVIKSRINGEN 19 30244 Halmstad Swedenservice@reparero.com, Avautuu uuteen välilehteen

    Arviot

    Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
    • Nimetön

      Tuotearvioiden keskiarvo4/5

      Olen ollut tyytyväinen ostokseen. Tarvitsee vain todella perehtyä ohjeisiin hyvin tarkasti. Imuroi hyvin koiran karvoja.

      3 kuukautta sitten
    • HENRI L

      Tuotearvioiden keskiarvo5/5

      Aivan huippu laite ilman vakoilukameraa! Lidar-tutkan toiminta tarkkaa, mattojen ja likaisuuden tunnistus toimii hyvin. Ensinmäinen yhdistetty imurointi ja moppaus lattioillamme aiheutti pienen järkytyksen, niin likaista oli jätevesisäiliöön kertynyt käytetty pesuvesi. Kännykkäaplikaatio on tosi selkeä käyttää, kunhan ensin opiskeli hiukan englantia (ei suomenkieltä saatavissa). Etäohjaus ja seuranta onnistuu kotoa poissa ollessakin. Suosittelen!

      6 kuukautta sitten

    Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

    Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

    Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen