Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Ostoskori
Ohita tuotekuvat
Segway

Segway-Ninebot F40i sähköpotkulauta

549,00 €

Nouto myymälästä

Ilmainen

Toimitus

Ei saatavilla

Tuotekuvaus

F-sarjan sähköpotkulaudoissa on uusi ohut muotoilu, vahvistettu runko ja kaikki parhaat ominaisuudet aiemmista KickScooter-malleista. Olemme keskittyneet mukavuuteen ja siksi integroineet akun pohjalevyn alle matalan painopisteen, paremman tasapainon ja paremman pidon saavuttamiseksi. Putkittomissa ilmarenkaissa on geelikerros sisäpuolella tasaisempaa ja mukavampaa ajoa varten. F-sarjan D-malleissa on elektroninen etujarru ja levyjarru takapyörässä sekä kello lisäturvana. Lisäksi edessä on 2,1 W:n LED-valot (ei voi sammuttaa), takavalot ja E-MARK-heijastimet sekä edessä että sivuilla ja Z-MARK-heijastimet takana. F40D:n akku latautuu täyteen vain kuudessa ja puolessa tunnissa ja sen huippunopeus on 20 km/h.

Ominaisuudet

Tuotekoodi
8720254406343
Korkeus (cm)
52
Leveys (cm)
120.5
Syvyys (cm)
120.5
Paino (kg)
17.1
Pakkauskoko
1 kpl
Valmistusmaa
Kiina
Ainesosat
Litiumnikkeli-koboltti-mangaanioksidi (LiNixCoyMn1-x-yO2, 50 %), grafiitti (25 %), polyvinyylideenifluoridi (1 %), elektrolyytti (10 %), litiumheksafluorofosfaatti (4 %), kuparifolio (5 %) ja alumiinifolio (2 %).
Muut ominaisuudet
  • · F-sarjan sähköpotkulaudoissa on uusi ohut muotoilu, vahvistettu runko ja kaikki parhaat ominaisuudet aiemmista KickScooter-malleista.
  • · Olemme keskittyneet mukavuuteen ja siksi integroineet akun pohjalevyn alle matalan painopisteen, paremman tasapainon ja paremman pidon saavuttamiseksi. Putkittomissa ilmarenkaissa on geelikerros sisäpuolella tasaisempaa ja mukavampaa ajoa varten.
  • · F-sarjan D-malleissa on elektroninen etujarru ja levyjarru takapyörässä sekä kello lisäturvana. Lisäksi edessä on 2,1 W:n LED-valot (ei voi sammuttaa), takavalot ja E-MARK-heijastimet sekä edessä että sivuilla ja Z-MARK-heijastimet takana.
  • · F40D:n akku latautuu täyteen vain kuudessa ja puolessa tunnissa ja sen huippunopeus on 20 km/h.

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen