Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
RÄÄTÄLÖITY AMMATTILAISILLE
TARKOITETTU AMMATTILAISILLE
GX CLICKY -KYTKIMET
PIENIKOKOINEN JA ÄÄRIMMÄISEN KEVYT
LIGHTSYNC-RGB
IRROTETTAVA JOHTO
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Tuotekoodi
- 5099206086418
- Korkeus (cm)
- 16
- Leveys (cm)
- 38.3
- Syvyys (cm)
- 5.1
- Paino (kg)
- 0.98
- Pakkauskoko
- 1 kpl
- Valmistusmaa
- Kiina
- Takuu
- Takuu 2 vuotta/Garanti 2 år
Yleistä
- Laitteen tyyppi
- Näppäimistö
- Taustavalaisu
- RGB
- Liitäntä
- USB
- Hot Key -toiminto
- Ohjelmoitava
- Lokalisointi ja suunnittelu
- Pohjoismainen
- Näppäimistötekniikka
- Mekaaninen
- Näppäinkytkintyyppi
- GX Blue Clicky
- Pelaaminen
- Kyllä
- Säädeltävä korkeus
- Kyllä
- Irrotettava kaapeli
- Kyllä
- Leveys
- 36.1 cm
- Syvyys
- 15.3 cm
- Korkeus
- 3.4 cm
Muuta
- Väri
- Musta
- Kaapelin pituus
- 1.8 m
- Sisältyvät lisävarusteet
- Näppäimistön kaapeli
Ohjelmisto & Järjestelmävaatimukset
- Vaadittu käyttöjärjestelmä
- Microsoft Windows 7 tai uudempi
- Apple MacOS 10.11 tai uudempi
Valmistajan takuu
- Huolto ja tuki
- Rajoitettu takuu - 2 vuotta
Avainsanat
- Avainsanat
- Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Näppäimistö - taustavalaistu - USB - pohjoismainen - näppäinkytkin: GX Blue Clicky - musta
Arviot
Nimetön
arvosana4/5
Hyvät ja huonot puolet. Ostin tämän noin kuukausi sitten ja näppäimistö itse on toiminut ihan hyvin mutta siinä on myös parantamisen aihetta esimerkiksi kytkimet voisi vaihtaa esimerkiksi cherry redeihin koska bluet ovat liian kova ääniset esim. striimaamiseen ja bluet myös tuntuvat paremmilta. Näppäimistön led valo toimintakin toimii hyvin paitsi välillä jos teet custom valaistuksen niin "<" näppäimessä ei ole valoa joka ei haittaa käyttävyyttä muuten kun ulkonäöltä joka ei ole hyvä jos haet puhdasta lookkia. Muuten näppäimistö toimii loistavasti ja siinä on hyödyllisiä ominaisuuksia esimerkiksi windows locki joka estää windows näppäimen painamista mikä on hyvin käytännöllinen ainakin itselläni kun pelaan.
3 vuotta sittenNimetön
arvosana5/5
Kompakti ja monipuolinen. Olen käyttänyt näppäimistöä peli käytössä nyt noin 20-30h ja tuntunut tosi hyvälle näppäimet ainakin omaan käteen. Kirjoittaminenkin on miellyttävää:)
3 vuotta sitten
Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?
Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.