Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuva
  • Asiakasomistaja-alennus-15 %
Karusellin nuolipainikkeet
    Myllylahti

    Lehtiö, Montako päivää vielä - Jännitysromaani

    27,24 €

    Asiakasomistajahinta

    Hinta ilman S-Etukorttia: 32,05 €

    Valitse toimitustapa

    Ilmainen toimitus yli 100 €:n tilauksille Postin pakettiautomaattiin tai palvelupisteeseen!

    Etu ei koske Suuri‑lisäpalvelulla toimitettavia tuotteita.

    • Tarkista myymäläsaatavuus

      Ei saatavilla

    Tuotekuvaus

    Mukaansatempaava jännitysromaani kuolemantapauksesta, joka saa salaisuuksien vyyhdit purkautumaan monisäikeiseksi rikostutkinnaksi. Tuleeko Porvoon moottoritietä pitkin kaupunkiin ikävyyksiä, vai pesiikö paha jo valmiina Vanhan Porvoon uumenissa? Rikoskomisario Juha Muhonen joutuu selvittelemään väärästä paikasta löytyvän vainajan arvoitusta. Tutkinta etenee kaupunginosasta toiseen, eivätkä kuolemaan liittyvät tapahtumat tahdo aueta todistajanlausunnoista huolimatta.

    Ominaisuudet

    Tuotekoodi
    9789523561144
    Pakkauksen koko
    Leveys: 15cm, Korkeus: 21.2cm, Syvyys: 2.6cm
    Tuotteiden määrä pakkauksessa
    1 kpl
    Tuotteen paino (kg)
    0.404
    Valmistusmaa
    Suomi

    Arviot

    Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
    • Nimetön

      Tuotearvioiden keskiarvo5/5

      Loistokirja. Ihana porvoolaisdekkareiden sarja sai jännittävää jatkoa. Luin ahmimalla. Muhonen ja Hilkka Alitupa saavat rikokset ratkottua ja hymyn huulille. Monimutkainen juoni piti otteessaan. Toivottavasti kirjoja tulee lisää.

      5 vuotta sitten
    • Nimetön

      Tuotearvioiden keskiarvo5/5

      Taattua Lehtiötä. Luin tämän uusimman kahdessa päivässä. Tällä kertaa juoni ei ole lainkaan perinteinen, ja se tuo uudenlaista jännitettä. Puheenvuoron saavatkin he, joille kaikki tapahtuu; lukija uppoutuu syvälle niin hyvisten kuin pahistenkin elämään, niin syvälle, ettei haluaisi päästää enää irti. Lehtiö on luonut taidokkaan henkilögallerian. Suosittelen ainakin lukijoille, jotka pitävät verkkaisesta kerronnasta ja ihmissuhde-dekkareista.

      5 vuotta sitten

    Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

    Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

    Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen