Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Ohita tuotekuvat
Wilfa

Wilfa Classic Silver leivänpaahdin CT-1000S

49,95 €

Tuotekuvaus

Kaunis hopeanvärinen Classic Silver leivänpaahdin on valmistettu kestävästä teräksestä – tämä paahdin kestää niin käyttöä kuin aikaa. Leivänpaahdin paahtaa kerrallaan kaksi viipaletta ja paahtoasteen voit valita mieltymyksesi mukaan astekoilla 1-6. Paahto voidaan tarvittaessa keskeyttää helposti. Paahtimessa on myös erilliset toiminnot sulatukselle ja lämmitykselle. Paahtimessa on irrotettava alusta, joka kerää leivänmurut ja helpottaa puhtaanapitoa.

Ominaisuudet

Tuotekoodi
7044876027481
Tuotteen koko
Leveys: 28cm, Korkeus: 18.5cm, Syvyys: 16cm
Pakkauksen koko
Leveys: 31.8cm, Korkeus: 22.4cm, Syvyys: 22.5cm
Tuotteiden määrä pakkauksessa
1 kpl
Valmistusmaa
Kiina
Materiaali
TERÄS, MUOVI
Muut ominaisuudet
  • 1000w
  • paahtaa 2 viipaletta kerralla
  • 6 säädettävää paahtoastetta
  • kestävä teräsrunko
  • hopeanvärinen pinta
  • sulatusja uudelleenlämmitystoiminnot
  • irrotettava alusta kerää leivänmurut
Takuu
TAKUU 5 VUOTTA / GARANTI 5 ÅR

Arviot

Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
  • Terhi K

    Tuotearvioiden keskiarvo5/5

    Vallan mainio laite! Hyvä paahto- ja lämmitysteho. Hienosti toimivat lämmönsäätönappulat. Ihanan leveät kolot jopa jäätyneille karjalanpiirakoille <3 Sähköjohto riittävän pitkä. Kaunis ja tukeva laite.

    3 kuukautta sitten
  • Nimetön

    Tuotearvioiden keskiarvo5/5

    Täydellinen. Ostin leivänpaahtimen ja se on osoittautunut loisvaksi ostokseksi.

    3 vuotta sitten

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen