Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Ohita tuotekuvat
Smeg

Smeg Leivänpaahdin TSF02PBEU 4-viipaleen pastellinsininen

199,00 €

  • Toimitus

    Saatavilla

    Alk. 4,95 €

Tuotekuvaus

Smeg leivänpaahtimet ovat upeaa retrotyyliä, jossa on tilaa neljälle viipaleelle. Ne on valmistettu kauniisti lakatusta teräksestä ja niissä on erittäin laajat aukot, jotka sopivat erinomaisesti paksulle leivälle ja sämpylöille. Muita ominaisuuksia ovat kuusi paahtotasoa, neljä toimintoa (sulatus, lämmitys, pysäytyspainike ja bagel-asetus). Irrotettava ruostumattomasta teräksestä valmistettu murualusta. Sisäänrakennettu paikka johdolle pitää pöydän puhtaana ja siistinä, kun pohjan kumitiivisteet varmistavat, että paahdin pysyy tukevasti paikoillaan. Leivänpaahdin on saatavana kahdeksassa eri värissä.

Ominaisuudet

Tuotekoodi
8017709190958
Korkeus (cm)
27
Leveys (cm)
45.6
Syvyys (cm)
24.6
Paino (kg)
0
Pakkauskoko
1 kpl
Valmistusmaa
Kiina
Takuu
TAKUU 2 VUOTTA/GARANTI 2 ÅR

Yleistä

Tuotetyyppi
Paahdin
Terien määrä
4
Ominaisuudet
  • Sulatus
  • Uudelleenlämmitys
  • Kaapelikela
  • Poista -painike
  • Leivänpaahtimen aukkojen itsekeskitys
  • Rinkelin paistotoiminto

Leivänpaahtimet

Paikkojen määrä
2
Ruskistustasojen määrä
6

Muuta

Materiaali
Ruostumaton teräs
Väri
Taivaansininen
Ulkoiset ominaisuudet
  • Liukumaton jalka
  • Irrotettava murutarjotin

Mitat & paino

Leveys
39.4 cm
Syvyys
20.8 cm
Korkeus
21.5 cm

Avainsanat

Avainsanat
Smeg 50's Style TSF02PBEU - Paahdin - 4 terä - 2 Paikat - taivaansininen

Arviot

Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
  • Nimetön

    arvosana5/5

    Kuin hyvässä hotellissa mutta rauhassa. Hei, Niin kaunis ja erittäin tehokas ja luotettava. Leivät paahtuvat erinomaisesti. Sillä on näemmä eroa. Kun on neljän leivän paahdin, ei tarvitse jonottaa leipää isossakaan porukassa.

    3 vuotta sitten
  • Nimetön

    arvosana5/5

    Todella hyvä. Vasta ostin sen tyttärelleni joululahjaksi ja hän on sen ottanut käyttöön ja on todella tyytyväinen

    3 vuotta sitten

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen