Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videot
Ohita tuotekuva
    Karusellin nuolipainikkeet
      Remington

      Remington Sauvakiharrin Keratin Protect CI83V6

      59,95 €

      Tuotekuvaus

      Ainutlaatuinen sauvakiharrin hellävaraiseen hiusten muotoiluun! Grip Tech-pinnoite helpottaa muotoilua. 19-28 mm:n kihartimella loihdit erikokoisia kiharoita hetkessä. Lämmetessään kiharrin luovuttaa hiuksiin keratiinia, hiusten omaa rakennusainetta. Lisäksi pinnoitteeseen on laitettu valmistusvaiheessa korkealuokkaista manteliöljyä. Manteliöljy on hyvä antioksidanttilähde, jonka tiedetään vähentävän hiusten vaurioita.

      Ominaisuudet

      Tuotekoodi
      4008496938636
      Tuotteen koko
      Leveys: 3.5cm, Korkeus: 4.3cm, Syvyys: 32.5cm
      Pakkauksen koko
      Leveys: 36.5cm, Korkeus: 15.4cm, Syvyys: 8cm
      Tuotteiden määrä pakkauksessa
      1 kpl
      Valmistusmaa
      Kiina
      Muut ominaisuudet
      • ammattimainen 19-28 mm sauvakiharrin
      • edistyksellinen keratiini-
      • ja manteliöljypinnoite
      • 5 lämpöasetusta, max 210 c
      • grip techpinnoite
      • automaattinen virrankatkaisu
      • lämmönkestävä säilytyspussi
      • ja hansikas
      Takuu
      TAKUU 3 VUOTTA/GARANTI 3 ÅR

      Arviot

      Julkaisemme tuotearvioita vain varmistetuista ostoksista. Niitä voivat kirjoittaa asiakkaat, jotka ovat käyttäneet S-Etukorttia myymälässä tai verkkokaupassa.
      • Nimetön

        Tuotearvioiden keskiarvo5/5

        Ihanat kiharat. Tällä saa ihanat kiharat. Tätä on helppo käyttää hakusanat pysyvät hyvin.

        3 vuotta sitten
      • Nimetön

        Tuotearvioiden keskiarvo5/5

        Todella hyvä kiharrin. Jos hiustyyppisi on samanlainen kuin minulla eli kiharat pysyvät muutaman tunnin ja sitten hiukset ovatkin jo suorat niin tämä kiharrin takaa kyllä pysyvät kiharat. Kiharat pysyvät hyvinä jopa kolme päivää, mikään muu kiharrin ei näin hyvin ole kiharoita pitänyt. Kihartimen mukana tulee lämpösuoja hanska ja pussukka kihartimelle sekä kiharrin on kevyt mikä helpottaa tekemistä. Suosittelen sai rahalle vastinetta!

        4 vuotta sitten

      Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

      Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

      Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen