Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuvat
    Karusellin nuolipainikkeet
    Karusellin pikakuvakkeet
    Kiss

    Kiss Strip Lash Glue ripsiliima kirkas 7g

    6,90 €

    Tuotekuvaus

    Irtoripsiliima kiinnittää ripset kestävästi ja tarkasti. Sisältää luonnollista ja hoitavaa aloe veraa. Dermatologisesti testattu, ei sisällä formaldehydiä.

    Ominaisuudet

    Tuotekoodi
    0731509604887
    Pakkauksen koko
    Leveys: 9.9cm, Korkeus: 9.2cm, Syvyys: 2.6cm
    Tuotteiden määrä pakkauksessa
    1 kpl
    Tuotteen paino (kg)
    0.22
    Valmistusmaa
    Korean tasavalta
    Ainesosat
    INGREDIENTS Rubber Latex, Water (Aqua), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Hydroxypropylcellulose, Ammonium Hydroxide, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Triethanolamine, Carbomer.
    Käyttöohje
    Aseta ripsi luonnollisen ripsen päälle tarkistaaksesi istuvuuden. Lyhennä tarvittaessa, jos nauha on liian pitkä. Levitä liimaa ripsinauhaan, odota 30s, että liimasta tulee hieman tahmeaa. Aseta ripset ripsirajaa pitkin. Pidä paikoillaan, kunnes liima on täysin kuivaa.
    Säilytysohje
    huonelämpötilassa
    Muut ominaisuudet
    - Formaldehydivapaa, dermatologisesti testattu lateksi ripsiliima. Sisältää Aloe Veraa.

    Tuotteen vastuulliset toimijat

    Yhteystiedot
    Kiss Products IncPort Washington, NY 11050www.amorosa.fi, Avautuu uuteen välilehteen
    Maahantuoja
    Amorosa OyPeltsaarenkatu 1, Kaarina

    Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

    Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

    Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen