Siirry suoraan sisältöön

Prisman ALE alkoi - tuotteita huippumerkeiltä jopa -40 %!

Tästä ostoksille

Prisma Rauta -myymälät

Myymälöiden aukioloajat, osoitteet ja puhelinnumerot löydät myymälähausta.

Prisma Rauta Joensuu

Ota yhteyttä

rauta.prisma@sok.fi

Rakentajapalvelu

Iiro Nuuttila, iiro.nuuttila@sok.fi

Puh. 010 762 2219

Yritysmyynti

Mika Mertanen, mika.mertanen@sok.fi

Puh. 010 762 2236

Santtu Vaittinen, santtu.vaittinen@sok.fi

Puh. 010 762 2237

Myyntipäällikko

Vesa Karjalainen, vesa.karjalainen@sok.fi

Puh. 010 762 2238

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

Prisma Rauta Kokkola

Ota yhteyttä

palvelu.prismarautakokkola@sok.fi

Yritysmyynti

Ville Kansala, ville.kansala@sok.fi

Puh. 020 780 8709

Roope Lahtinen, roope.lahtinen@sok.fi

Puh. 020 780 8725

Joni Myllymäki, joni.myllymaki@sok.fi

Puh. 020 780 8728

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

  • Laattapiste

Prisma Rauta Kouvola

Ota yhteyttä

0510833@sok.fi

Kalustemyynti

Sari Hakala, sari.hakala@sok.fi

Yritysmyynti

Juho Purhonen, juho.purhonen@sok.fi

Projektiasiakkaat

Mika Pyötsiä, mika.pyotsia@sok.fi

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

  • Laattapiste

Prisma Rauta Kuopio

Ota yhteyttä

Yritysmyynti, myymäläpäällikko

Kari Hartikainen, kari.2.hartikainen@sok.fi

Puh. 044 719 7011

Yritysmyynti, projektimyynti

Mika Ahl, mika.ahl@sok.fi

Puh. 050 312 5473

Rakentajapalvelu

Janne Huupponen, janne.huupponen@sok.fi

Puh. 050 312 5483

Janne Lempinen, janne.lempinen@sok.fi

Puh. 050 312 5509

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

Prisma Rauta Kuusamo

Ota yhteyttä

Myyntipäällikkö

Ossi Törmänen, ossi.tormanen@sok.fi

Puh. 040 012 6766

Apulaismyyntipäällikkö

Matias Virranniemi, matias.virranniemi@sok.fi

Puh. 050 311 7868

Tarjouspyynnöt

Rakentajapalvelu

Arto Jumisko, arto.jumisko@sok.fi

Puh. 044 486 0251

Toni Talala, toni.talala@sok.fi

Puh. 044 486 0264

LVI-palvelu

Markus Törmänen, markus.tormanen@sok.fi

Puh. 050 311 7873

Maalaus

Pirkko Säkkinen, pirkko.sakkinen@sok.fi

Puh. 044 486 0255

Sisustus

Pilvi Karjalainen, pilvi.karjalainen@sok.fi

Puh. 044 486 0263

Keittiömyynti

Petra Mustonen, petra.mustonen@sok.fi

Puh. 050 311 7872

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

  • Laattapiste

Prisma Rauta Seinäjoki

Ota yhteyttä

asuminen.prismaseinajoki@sok.fi

Myyntipäällikkö

Jari Kivimäki, jari.a.kivimaki@sok.fi

Puh. 010 764 6081

Keittiökalustemyynti

Elina Saunamäki, elina.saunamaki@sok.fi

Puh. 010 764 6082

Yritysmyynti

Juha-Matti Takala, juha-matti.takala@sok.fi

Puh. 010 764 6086

Kuluttajien projektimyynti

Tero Hirvelä, tero.hirvela@sok.fi

Puh. 010 764 6087

Myymälän lisäpalvelut

  • Kesäpiha

  • Laattapiste

Katso Prisma Raudan ajankohtaiset tuotteet ja kuvastot.

Jos sinulla on kysyttävää verkkokauppaan liittyen, ota yhteyttä asiakaspalveluumme chatin kautta tai puhelimitse.