Siirry suoraan sisältöön
Prisma.fi etusivu
Tuotekuvat- ja videotOhita tuotekuva
    Karusellin nuolipainikkeet
      Wild&Mild

      UV008 Modern Couture 3-step UV Gel Polish Wild&Mild 7ml

      7,90 €

      1 128,57 €/l

      Valittu väri: UV003

      Valittu koko: 7ML

      Valitse toimitustapa

      Tuotekuvaus

      Kotikäyttöön tarkoitettu kolmivaiheinen UV-geelilakkausmenetelmä. Kynnen pintaa ei tarvitse viilata tai karhentaa ennen käyttöä. Erittäin kiiltävä lopputulos, joka kestää kynnellä pitkään. Lakkaus on poistettavissa helposti ja hellävaraisesti. Ei vahingoita omia kynsiä.

      Ominaisuudet

      Tuotekoodi
      4743080067773
      Pakkauksen koko
      Leveys: 3.2cm, Korkeus: 7cm, Syvyys: 2.1cm
      Tuotteiden määrä pakkauksessa
      0.007 l
      Tuotteen paino (kg)
      0.007
      Pakkauksen paino (kg)
      0.045
      Valmistusmaa
      Viro
      Ainesosat
      Acrylates copolymer, Acryloylmorpholine, Tetrahydrofurfuryl methacrylate, 1-Hydroxycyclohexyl phenyl ketone, Silica dimethyl silylate May Contain: CI 45410, CI 15850, CI 19140, CI 77742, CI 77510, CI 77499, CI 77891, CI 77288, Mica
      Käyttöohje
      Kotikäyttöön tarkoitettu kolmivaiheinen UV-geelilakkausmenetelmä. Kynnen pintaa ei tarvitse viilata tai karhentaa ennen käyttöä. Erittäin kiiltävä lopputulos, joka kestää kynnellä pitkään. Lakkaus on poistettavissa helposti ja hellävaraisesti. Ei vahingoita omia kynsiä. Kynnen huolellinen valmistelu pidentää Wild&Mild UV-geelilakkauksen kestoa. Noudata ohjeita huolellisesti. 1. KYNNEN VALMISTELU Aloita muotoilemalla kynnet. Puhdista kynnen pinta kosteudesta, rasvasta ja pölystä Wild&Mild Gel Polish Cleanser & Remover-kynsilakanpoistoaineeseen kostutetulla vanulapulla. Huolellinen puhdistus pidentää geelilakkauksen kestoa. 2. ALUSLAKKA Levitä kynnelle ohut kerros Wild&Mild UV Gel Polish -aluslakkaa. Koveta aluslakkakerros pitämällä kynttä 60 s Wild&Mild LED-lampun alla. Kynnen pinta jää kovettamisen jälkeen tahmeaksi, mikä kuuluu asiaan. Älä kosketa tai puhdista kynnen pintaa. Varmista, ettei alus-, väri- tai päällyslakkaa joudu kynsinauhalle tai kynttä ympäröivälle iholle, koska se v

      Tuotteen vastuulliset toimijat

      Yhteystiedot
      Careria LLCJõe 15, 79808 Kohila, Estonia+3726602150, www.wildandmild.eu,info@careria.ee, Avautuu uuteen välilehteen, https://www.instagram.com/wildandmild_beauty
      Käyttöturvallisuus
      GHS02 – syttyvä

      Vaaralausekkeet

      Turvalausekkeet

      • (P210) Suojaa lämmöltä/kipinöiltä/avotulelta/kuumilta pinnoilta. - Tupakointi kielletty.
      • (P305+P351+P338) JOS KEMIKAALIA JOUTUU SILMIIN: Huuhdo huolellisesti vedellä usean minuutin ajan. Poista piilolinssit, jos sen voi tehdä helposti. Jatka huuhtomista.
      • Kierrätä tyhjä ja täysin kuivunut kynsilakkapullo lasinkeräykseen. Korkki siveltimineen on sekajätettä. Mikäli pullossa on vielä nestemäistä kynsilakkaa, toimita se vaarallisen jätteen keräykseen.

      Huomiosanat

      Varoitus

      Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti

      Faroangivelser

      Skyddsklausuler:

      • (P210) Förvaras åtskilt från värme/gnistor/öppen låga/heta ytor. - Ingen rökning.
      • (P305+P351+P338) VID KONTAKT MED ÖGONEN: Skölj försiktigt med vatten i flera minuter. Ta bort kontaktlinser, om sådana finns och lätt att göra. Fortsätt skölja.
      • Nagellack i flytande form är farligt avfall. Sortera en tom och helt uttorkad flaska som glasförpackning. Ta bort penselkorken och lägg den i blandavfallet.

      Förbehåll

      Varning

      Följ alltid informationen på produktens etikett

      Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

      Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

      Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen